ad

تحصیل در اتریش , تحصیل در آلمان , تحصیل در سوئیس , پذیرش و ویزای تحصیلی

اخذ پذیرش و ویزا از دانشگاه های اروپا ( با مجوز رسمی از وزارت علوم ) تحصیل در اتریش ,تحصیل در آلمان , تحصیل در سوئیس , تور تابستانی سوئیس ,کالج های آلمان , دانشگاه های اتریش , دانشگاه های آلمان , اقامت تحصیلی , مهاجرت تحصیلی,تحصیل در اروپا ,تور تابستانی اروپا

اخذ پذیرش و ویزا از دانشگاه های اروپا ( با مجوز رسمی از وزارت علوم )

تحصیل در اتریش ,تحصیل در آلمان , تحصیل در سوئیس , تور تابستانی سوئیس ,کالج های آلمان , دانشگاه های اتریش , دانشگاه های آلمان , اقامت تحصیلی , مهاجرت تحصیلی,تحصیل در اروپا ,تور تابستانی اروپا
تحصیل در اتریش , تحصیل در آلمان , تحصیل در سوئیس , پذیرش و ویزای تحصیلی

برنامه آماده سازی برای دانشگاه

یادگیری آلمانی

زبان اصلی آموزش در دانشگاههای اطریش، آلمان وUAS ها زبان آلمانی است و فقط تعداد محدودی از برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند .

به منظور پذیرش شما در یک برنامه باید ثابت گردد دانش کافی درباره زبان آلمانی دارید. در برخی از دانشگاهها نیازمند مهارت در آلمانی در سطحB2 هستید درحالیکه در دیگر برنامه ها به مهارت در سطحC1 چارچوب مشترک اروپایی مرجع زبانها نیاز دارید . دیپلم های مختلفی پذیرفته می شوند مانند Osterreichisches Sprachdiploma Deutsch ، که سیستم شناخته شده رسمی برای آزمون آلمانی بعنوان زبان خارجی می باشد یا انستیتوی گوته ویا هر انستیتوی دارای دیپلم شناخته شده و معتبر.

برنامه آماده سازی دانشگاه

برنامه آماده سازی دانشگاه ، دوره آموزش زبان آلمانی را برای متقاضیان خارجی حضور در دانشگاه به منظور آماده سازی آنها با آزمون های مکمل تجویز شده توسط دانشگاهها ارائه می دهد.

دوره پیش دانشگاهی زبان آلمانی یک اقدام درست و سازماندهی شده را در زمینه 4 مهارت اصلی آموزش زبان به شما ارائه می دهد

1.خواندن

2.گوش دادن

3.صحبت کردن

4.نوشتن

دوره پیش دانشگاهی آلمانی

واحدهای درسی فشرده ای را به...

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
asreborna [dot] org/index [dot] php?plugins=extra&id=74
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.214
×
Download